Pakett “Puhkus Sanatooriumis” kahele Värska Kuurortravikeskuses -10%

Puhkus Sanatooriumis pakett on paindlik ja soodne pakett lühikeseks lõõgastavaks puhkuseks Värskas Setomaal, eemal rutiinist ja argimuredest.

Selles paketis on kõik vajalik juba hinnas: õhtu- ja hommikusöögid rootsi lauas, majutus Sanatooriumi hotellis ning piiramatu veepargi, saunade ja jõusaali kasutus Veekeskuse lahtiolekuajal. Lisaks veel hommikuujumine ja jõusaal. Rohkete atraktsioonide, mitme basseini ja saunadega Värska Veekeskus on ideaalne lõõgastuskoht igas eas külastajale. Tegu on Eesti ainsa veepargiga, kus on osaliselt kasutusel otse maapõuest tulev looduslik mineraalvesi. Olgu ilmaprognoos milline tahes – veepargis on õhk alati 28 ning vesi 32 kraadi soe.

Sumedatel suveöödel on Värska Kuurortravikeskuse lähedal kõige valjemaks heliks konnade krooksumine ja linnulaul. Läheduses pole suuri maanteid, kümnete kilomeetrite raadiuses vaid männimetsad, rabad ja väikesed külakesed. Puhkus Setomaal annab võimaluse tutvuda ka mitmete kohalike vaatamisväärsustega. Meie veebilehel leiad ka palju ideid kuhu minna Värska ümbruses ja Setomaal nii jalgsi, jalgratta kui autoga. 2020. aasta suvest avatud kindral Reegi majas asuv Setomaa külastuskeskus, Värska sadam ning selle promedaadi lähistel Petserimaa Vabadussõja monument on vaid mõned märksõnad uutest objektidest lähipiirkonnas.

KÜSI LISA ja broneeri telefonil +372 799 3901 või info@spavarska.ee. Kodulehelt broneerides tasu soodustuse saamiseks vaid ettemaks, 20% broneeringu väärtusest. Soodustus arvestatakse saabudes vastuvõtul. Soodustuse saamiseks esitage pakun KODUKAART ja vajadusel isikut tõendav dokument.